Merhaba

Video içeriğine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://tr.sevenload.com/uyeler/vozyaman/videolar Fotoğraf içeriğine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://tr.sevenload.com/uyeler/vozyaman/resimler

“GLADIO” NASIL FİNASE EDİLİR?

31 Temmuz 2008 Perşembe

“GLADIO” NASIL FİNASE EDİLİR?

Geçtiğimiz aylarda bir Genel Müdür, bir müfettiş tarafından öldürüldü. Hemen herkes bu olayı “vaka-i adiye” olarak değerlendirdi. Ama olay asla “adi” bir olay değildi.
Bu konuyu uzun uzadıya yazacak değilim. Gerekli uçları sizlere verip köşeme çekileceğim.
Ülkemizde son dönemlerde büyük çılgınlıklar yaşanıyor. Adaleti “mafyanın kucağında”, eğitimi “dershane” kapılarında, sağlığı “özel sektör”ün merhametinde arayan; oylarını “bir paket makarna” karşılığı alınmaya aday açlığa ve sefalete mahkum edilmiş insanlarımız, umutlarını sayısala, şans topuna, süper lotoya vs… bağlamış durumda. “Bana da çıkar” diyerek, cebindeki son kuruşu makinelere yatırmakta. Hemen her seferde, umutlarını bir sonraki çekilişe saklamakta.

MAKİNENİN UÇKURU…

Ancak, gelin görün ki Türk Milleti’nin umudunu bağladığı sistemin makinelerinin, yani bilgisayarlarının “uçkuru” bizimkilerin elinde ve kontrolunda değil. Makineler çok güçlü, milyarlarca işlemi saniye bazında yapabilecek derecede donanımlı. Ama, “kaynak kullanım kodları” dolayısıyla da her türlü komutası ABD’de.

“EĞLENCE PROGRAMI VAR” BAHANESİ

Söz konusu oyunları en geç çekiliş gününün saat 20:30’una kadar oynayabilirsiniz. Ama çekilişler en erken 22:30’da yapılır. Dümen hazır değilse, çekiliş birkaç şarkı-türkü mesafesi uzatılır. Sonra da çekilişe geçilir… Milletimiz o kadar cevvaldir ki, başka ülkelerde bazı oyunlarda aylarca; bazı oyunlarda yıllar boyu “devreden” ikramiyeler, neredeyse her hafta birkaç zengin yaratılır. Ama bu zenginleri hiç birimiz göremeyiz, tanıyamayız… Sizce bu şanslı kişiler gerçekten “şanslı” mıdırlar, “mutemet” midirler?
İdareye yazılı ya da sözlü olarak sorduğunuzda “TRT ile anlaşmamız var, çekilişi o nedenle geç yapıyoruz” cevabını alırız. Peki, madem anlaşma var, vatandaşlar neden saat 22:20’ye kadar kupon yatıramazlar? Efendim, makine işlem yapıyor da… Peki efendiler bu makine “Comodor 64” mü ki tospa hızıyla işlem yapsın ? Bahaneniz bile ne kadar komik…

ZURNANIN ZIRT DELİĞİ

“GLADIO” artık eskisi gibi ABD, İngiliz, Fransız, İsrail parası ile değil; “operasyon” yapılan ülkenin kaynakları ile finanse ediliyor. Türkiye’deki GLADIO’nun finans kaynaklarından en büyüğü de bu şans oyunları. Peki ya geri kalan kaynaklar?
“5464” sayılı yasa öncesi “yasal tefecilik” olayları dizisi; “5464” sayılı yasa sonrası “kart aidatları”…
2010 yılından sonra buna “Mortgage” çöküntüleri ve çökertmeden elde edilecek gelirler de eklenecek.
Bir ara “banka hortumlamaları” üzerinden yapılan özel tahsilatlarda olduğu gibi…
İnanması çok mu güç?
Bir gün gelir bunların hepsi ortaya dökülür. Umarım ve dilerim ki o gün “çok geç” olmaz.
Evet Sayın Ergenekon Savcısı, size UTAH’tan yazılma değil gerçek yaşamdan ve gerçeklerden en yaman ipucu. Eğer malum cinayetin ardına dolanabilirseniz ve bu olayın üzerine gidebilirseniz, çok net gerçeklere ulaşır ve GLADIO”u gerçek anlamda çökertme onuruna ulaşırsınız. Bakın bakalım ardından kimler çıkacak… Tabii ki amacınız gerçekten GLADIO’yu ortaya çıkartmaksa…
Şimdilik benden bu kadar…
Saygılarımla…

0 yorum:

  Videolar

  Tayyip Erdoğan: BOP Eşbaşkanıyım

  Link: sevenload.com

  Tayyip Erdoğan: Diyarbakır'ı BOP'un Merkezi Yapacağım

  Link: sevenload.com

  NİHAT GENÇ TÜRK GENÇLİGİNE SESLENİYOR​ - ARTIK UYUNMA ZAMANI

  Link: sevenload.com

  Abdullah Gül'ün Colin Powell ile Gizli İHANET Anlaşması

  Link: sevenload.com

  Fethullah Gülen Hz. Muhammed'e gerek yok diyor

  Link: sevenload.com

  Fethullah Gülen Müslümanların düşamanı Hristiyanlarla ittifak yapalım diyor.

  Link: sevenload.com

  Fethullah Gülen Papaz okulu açılsın diyor

  Link: sevenload.com

  Fethullah Gülen ve Haçlı Komutanı Papa'nın elinin öpülmesi

  Link: sevenload.com

  CIA Ajanı Fethullah Gülen Gerçeği - 1

  Link: sevenload.com

  CIA Ajanı Fethullah Gülen Gerçeği - 2

  Link: sevenload.com

  CIA Ajanı Fethullah Gülen Gerçeği - 3

  Link: sevenload.com