Merhaba

Video içeriğine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://tr.sevenload.com/uyeler/vozyaman/videolar Fotoğraf içeriğine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://tr.sevenload.com/uyeler/vozyaman/resimler

Türk Ordusunun Kök Hücresi Teğmen’i Harcarsan-Behiç Gürcihan

1 Ekim 2008 Çarşamba

Türk Ordusunun Kök Hücresi Teğmen’i Harcarsan-Behiç Gürcihan


2004 yılında; cuntacılığını tespit ettiklerini huzura çağırıp, artık günlüklere dökülmüş faaliyetleri hakkında içi boş uyarılar yapmak yerine, askeri yargıyı devreye sokar, mensubunu o gün yargılarsın. O gün yargılamadıklarının bugün kimlerin önüne malzeme olacağını ve bunun Türk Ordusu’nun aleyhine nasıl kullanılacağını bilirsin.Hukukçuysan bilirsin, askersen haydi haydi bilirsin.
Derdin, Türk Ordusu’nun alenen aşağılanmasının önüne geçmekse zamanında ve yerinde hareket edersin. Mensuplarını da Ergenekon operasyonuna yem etmezsin.


Dünyanın en zor, en tehlikeli trapezinde yürür. Hem asker, hem hukuk adamıdır. Belli sınırlar çerçevesinde astın üste tabi olduğu bir meslekte sadece yasalara, aklına ve vicdanına tabi olması gereken bir alanda icra eder faaliyetlerini. O ince çizgide varolmak şeref meselesidir ve hatta yükselmek dünyanın en zor zanaatıdır; en eskisi olmasa bile.Genelkurmay Adlî Müşavirliği
o yüzden devletimizin en sıcak odalarından biridir. Bu odanın icraatlarını takip etmek, bağırsakları düğüm düğüm olmuş devletimizin çektiği sancıları teşhis etmek adına çok önemlidir.
Şahit olduklarınız, bu odada yaşananların TSK’ya yansımasıdır.Sözkonusu 3-5 bin kişinin okuduğu bir internet sitesine “alenen aşağılamak” suçlamasıyla dava açmak olduğunda iş kolaydır.“Türkiye’nin en iyi ihraç malı ordusudur” diyerek Mehmetçik’in kanını ve terini metalaştıran küresel tefeci ve kara para aklayıcısı Soros’a dava açmak ise güven, özveri ve tecrübe ister.Herkesin gittikçe daralan bir piramidin tepesine tırmanmaya çalıştığı hiyerarşik, disiplinli ve kapalı camialarda “cunta faaliyetleri” çok geçmeden tespit edilir.
Cuntaya karşı harekete geçmek,ASKER ile HUKUKUN en rahat dansedebildiği alandır. Askeri hukukta da, askerlik mesleğinde de cuntacılık en ağır askeri disiplin suçudur. Sivil yargıdan önce askeri yargıyı ilgilendirir.Adı milyon avroluk yolsuzluk skandalına karışmış adamını bile adalete teslim etmeyen bir partinin oyununa alet etmeden; Türk Ordusu’nun Paşa’sını kelepçeleyerek elaleme afişe etmeden de hem hukukun hem askerliğinin gereğini yerine getirebilirsin.Çok basit.2004 yılında; cuntacılığını tespit ettiklerini huzura çağırıp, artık günlüklere dökülmüş faaliyetleri hakkında içi boş uyarılar yapmak yerine, askeri yargıyı devreye sokar, mensubunu o gün yargılarsın. O gün yargılamadıklarının bugün kimlerin önüne malzeme olacağını ve bunun Türk Ordusu’nun aleyhine nasıl kullanılacağını bilirsin.
Hukukçuysan bilirsin, askersen haydi haydi bilirsin.Derdin, Türk Ordusu’nun alenen aşağılanmasının önüne geçmekse zamanında ve yerinde hareket edersin. Mensuplarını da Ergenekon operasyonuna yem etmezsin.İstediğin zaman bunu yapabileceğinin örnekleri çoktur.Senin nutuğunu çektiğin “Atatürkçü Düşünce Sistematiğini” içselleştirdikleri için, ülke adına samimi kaygılarla yanlış yapan teğmenlerinin medyaya malzeme edildiği günlerde Diyarbakır’da sonuçlanan dava bunun kanıtıdır.Diyarbakır’da yine aynı şekilde sivillerle beraber ihalelere fesat karıştıran albay ve yarbayını nasıl askeri mahkemede yargılayıp medyaya malzeme etmiyorsan; teğmenlerini de askeri bir suçla yargılayıp medyaya malzeme etmekten kurtarabilirsin.Kaleme aldığı hukuk abidesi iddianamede ağzınıza pelesenk, duvarınıza tablo yaptığınız Atatürk’ü ve düşünce sistematiğini açıkça “terörizm” ve “terörle” benzeştirmeye çalışan savcının önüne o teğmenleri çıkarmazsın.Askersen yapmazsın, hukukçuysan hiç yapmazsın.Teğmenlerin yanına verdiğin askeri inzibat, altlarına verdiğin askeri araçla “her şey kontrol altında” imajı verdiğini zannedip, bizi de keriz yerine koymazsın.


İşin ilginci…


Çürük raporu çürük çıkan YARSAV Başkanı Eminağaoğlu’nun çürük raporunu sağlama almak için saatlerce toplantı yapıp, “sağlam” çürük raporu alması için GATA’nın kapılarında generallerin karşılamasını sağlarsın ama 5 teğmeninin çürük medyaya yem olmaması için aynı çabayı göstermezsin.Anlaşılıyor ki sen, Türk ordusunun namusunu yolsuz yarbaylar ve çürük raporlu bürokratlar söz konusu olunca hatırlar, “ülke elden gidiyor” kaygısı gençliğine kurban giden çakı gibi teğmenlerin söz konusu olunca unutursun.Ondan sonra da Fethullah Gülen’in baş sempatizanı John Espozito’lu demeçler verip; karşında mum gibi eriyen, “Şamil Bey, sizi iknâ edebildim mi?” cümlesinin üzerine köşe yazan vakanüvistlere o çok manidar talimatı verirsin:


Bana Paşa demeyin”


Allah aşkına biraz izan…

“Bu ülke bağımsızlığını kaybedecekse bunun vebali subaylara ait olacaktır” (1920, Afyon Kolordu Karargâhı)

diyen Mustafa Kemal’in Paşa olduğu bu memlekette, size kim “Paşa” der ki artık? Teğmenin teröristle çatıştığı dağdan iner inmez “terörist” yaftasıyla gözaltına alındığı bir memlekette; paşalardan vaz geçtik biz, Türk Ordusu’nun kök hücresi Teğmen’in derdindeyiz. (Bkz. İyi ki Şehit Düştün Teğmenim” yazısı)

Kaynak: Behiç Gürcihan-Açık İstihbarat

http://www.acikistihbarat.com/Haberler.asp?haber=7855

1 yorum:

Adsız dedi ki...

http://cemyaren.blogspot.com/2008/12/aliklar-ve-balantilari.html sorunuza hitaben

sayın cem yaren

Elbistan tümeni(hanif dayanışma TurboForce) olarak bu konuları derinlemesine konuşmuştuk.Daha açık konuşunuz diyor bazı arkadaşlar ama bizim anaokulu öğretmeni veya ergenliğe basıp da mahallenin delikanlılarınca götürülen bir takım meslek erbabı kadınlara benzeyen halimiz yok!!! ( Gerçi şu anda bile piyasaya çıksam yutmadığım adam kalmaz en basiti paralı bir hacıağa nın gözdesi olur ekmek elden su gölden yaşarım amöa biz bu yolu seçtik ) daha açık söylemek gerekirse ben vurucu tim im politik/ekonomik tetikçiyim ben işi yapar çekiliriim.Sanem joshua hofland karısının karşı bağdaki/ WEMB ideolocyasındaki antiteziyim.O yüzden vereceğim ipuçlarını iyi kullanın kafayı çalıştırın doğruyu siz bulun...

Çalık denince herkesin aklına gelenler belli:Damat,tayyip,Sabah gazetesi,vakıfbanbk... ama benim aklıma nedense İzmir geceleri ve Ahmet Çalık geliyor.Şimdi olduğu gibi o zamanlar da karizmatikti ahmet bey... ılgıt ılgıt esen günah dolu Smyrna club gecelerinde kimlerin canının yaktı,gönlünü ve başka biryerlerini titretti ah o clubların bir dili olsa da konuşsa...

Ahmet Çalık denince aklınıza imamdan bozma işadamı tayyipçi gelmesin.Aşırı asabi olduğu zamanlar olmasına rağmen romantik,kültürlü bir adamdır.Yachtklara ve denize de çok meraklıdır -bunu gizlemeye çalışmasına rağmen- Ege de yarı ticari yarı bilimsel çeşitli deniz araştırmalarında bulunmuştur.İki bağın ortaklık yaptığı dönemde Spil dağındaki Wanen araştırmasını da sponsered edecekti ama olmadı.
Değil mi sayın Kudret Bekleviç ?? Sahi o yat duruyor mu içindeki ekipmanlarla berbaer kaça satarsınız ?? Yoksa ekipmanları HDD ler silmek için söktürdünüz mü ??? Aaa hiç yakıştıramadım iştipli mehmet efendi nin torununa !!!!!

Çalık denince akla Berat albayrak gelir.Hans çok anlattı Ülker lerle laptop vurgununu Selçuk ÖKMEN i Wimax projelerini bluefoot ataklarını onlara değinmeye gerek yok şimdilik.Berat Tuna Bekleviç le iyi arkadaştı yediği içtiği hatta günahları boynuna s...kleri bile ayrı gitmezmiş.Bir dönemler Esra (Erdoğan tayyip min kızı ) Berat la çıkarken Sabah gazetesi sehven-yersen ! - Tuna nın resmini "ahanda tayyip in damadı" diye basmışlardı.Aslında bu kısmen bilinçli bir ataktı Tuna nın deşifre edilmesi gerekiyordu hatta Cineri uzan gibi bitiremediyseler o dönemde Thule Qaarnak ın kendilerine ulaştırdığı görüntülerin ve cd lerin de payı vardır.Berat ve Tuna nın ortak bir arkadaşları daha var : Murat AKSU.Tam babasının oğlu becerikli kerata... Abromovich in İstanbulspor atağında da İzmit teki 40 katlı otel projesinde de izlerini görmek mümkün... Yeri gelmişken söyleyelim albayrak ailesi aslen soylu bir Arap şeyhinin çocuklşarıdır.Hangi dönemde kim tarafından yerleştirildiklerini de siz tahmin edin bakalım !!!

Aslında bazı şeyleri deşifre etmek hem beni hem Hans ı çok zora sokar ama Nükhet Oruç-Karin Agopyan- ın vali yardımcısı Mehmet Oruç un başına musallat edilemsinde İzmit in daha doğrusu "İstanbul vadisi" nin hangi etnik kökene bırakılacağı tartışması var:Zion tarikatı mı yoksa zion destekli kürt konseyi mi Sammy Ofer gibi Mossad ın bir kliğine oynayan grupların mı yoksa Uri Geller le temsil edilen globalist Zioncuların mı?Gümüşhaneliler mi Konyalılar mı ?Çerkesler mi yahudiler mi ?? Eee bu kadar adam olursa piyasada toz duman olması CD lerin kasetlerin havada uçuşması normal tabii

Şimdilik sizlere ipuçları ben axel Heiberg İsland dan dönene kadar uslu durun anacım :)

1-)TURKUAZ DERGİ GRUBUNUN ADI NİÇİN TURKUAZ ??? TÜRKLÜKLE ALAKA OLMAMASINA RAĞMEN BİR ÜLKENİN BYARAK RENGİ TURKUAZ ???? HANİ İKİ NEHİR İKİ BEYAZ ÇİZGİ ARAYA DA DEFNE YAPRAĞI ????

2-)VALİLER KARARNAMESİNDE DEĞİŞİKLİĞİN SEBEBİ NEDİR ??? 40 KATLI OTEL ÇEKİŞMESİ Mİ BUNUN SEBEBİ ?? "KOÇUM NEREYE İSTERSEN ORAYA ATAYAYIM SENİ " DENİLEN VALİ DAHA SONRA NİÇİN GÖZDEN ÇIKTI ŞİMDİ NİYE GÖZE GİRDİ ??? 40 KATLI OTEL OLAYINDA BAŞKAN A POSTA KOYMASININ NEDENİ ÇALIK GRUBUNUN VE "TURKUAZCILAR" IN BAŞKA PLANLARININ OLMASI MI ????

3-) NÜKHET ORUÇ KAZIĞIN SİVRİ UCU KAZIĞIN KALIN KISMINDA ÖYLE GÖRÜNTÜLER VAR Kİ HATUNLAR SANKİ JENNA JAMESON MÜDRLER,ŞEFLER...VS ROCKY SİFREDİ SANKİ :))) BU CD LER KASETLER KİMİN ELİNDE YARIN ÖBÜR GÜN "ALİKAHYA DOĞALGAZ PATLAMASINDA NASIL OLMUŞSA OLMNUŞ MEGA AMPERLER DÜZEYİNDE EMP ORTAYA ÇIKMIŞ ACEP NEDENDİR ???" DİYE KIVIRAN OLURSA SURATINA KARŞI HA....TİR ORADAN DEYİN VE BİRAZ OLSUN İLKOKUL MEZUNU DOĞALGAZ USTASININ GÖZYAŞLARINI VE "BU PATLAMA DOĞALGAZ DEĞİL BAŞKA BİRŞEY !!! DOĞALGAZ PATLAMASINDA YANGIN ÇIKAR VE ELEKTRİKSEL DEĞİŞİMLER KESİNLİKLE OLMAZ ÖYLEYSE BEN BU KADAR SENE İÇİNDE DOĞALGAZ İŞİNDE GEÇEN YILLARIMIN İÇİNE SI...YIM YAZIK ETTİLER O KADAR CANA" DEYİŞİNİ LÜTFEN HİSSEDİN !!! VE "BU PATLAMA DOĞALGAZDIR DEĞİLSE NE OLDUĞUNU AÇIKLEYİN ÜLEEEN !!!!" DİYE KABADAYILIK YAPANLARA SÖYLEYECEK KÜFÜRLERİNİZ HAZIR OLSUN !! AKLINIZA GELİRSE DEVRİMCİ KARARGAH ÖRGÜTÜ VE AK PARTİ DE Kİ EŞZAMANLI PATLAMAYI DÜŞÜNÜN !!!

bU GÜZEL ÜLKENİN EMEKÇİ İNSANLARI !! SİZE GÜZEL Bİ
R İNSANIN GÜZEL MISRALIRYLA VEDA EDİYORUM AXEL HEİBERG ÜSTADIN KEŞFETTİĞİ ADAYA GİDERKEN ve şunu keşfedin: Esra bugün hangi ihtriyarı everecek Acun bu akşam kimi zengin edecek meselesine kafa yorduğunuz kadar bu meselelere kafa yorsanız hakikaten sorunuzu kalmaz.Doçen doktor aslı alber Zigzag /Thule Qaarnak sekreteri

  Videolar

  Tayyip Erdoğan: BOP Eşbaşkanıyım

  Link: sevenload.com

  Tayyip Erdoğan: Diyarbakır'ı BOP'un Merkezi Yapacağım

  Link: sevenload.com

  NİHAT GENÇ TÜRK GENÇLİGİNE SESLENİYOR​ - ARTIK UYUNMA ZAMANI

  Link: sevenload.com

  Abdullah Gül'ün Colin Powell ile Gizli İHANET Anlaşması

  Link: sevenload.com

  Fethullah Gülen Hz. Muhammed'e gerek yok diyor

  Link: sevenload.com

  Fethullah Gülen Müslümanların düşamanı Hristiyanlarla ittifak yapalım diyor.

  Link: sevenload.com

  Fethullah Gülen Papaz okulu açılsın diyor

  Link: sevenload.com

  Fethullah Gülen ve Haçlı Komutanı Papa'nın elinin öpülmesi

  Link: sevenload.com

  CIA Ajanı Fethullah Gülen Gerçeği - 1

  Link: sevenload.com

  CIA Ajanı Fethullah Gülen Gerçeği - 2

  Link: sevenload.com

  CIA Ajanı Fethullah Gülen Gerçeği - 3

  Link: sevenload.com